Hizmet Sanattır. Sharp Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sharp Ocak Servisi - Yetkili Servis Kalitesi

Yetkili Olmayan Servis Merkezleri Ocaklarınıza Zarar Verir!

Sharp marka ocaklarınız için bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızı yetkili servisler dışında amatör ve kaçak servis merkezlerinden karşılamamalısınız. Sağlıklı ve uzun süreli kullanım için alanında uzman, yıllardır sektörde hizmet veren, eğitimli teknisyenleri olan ve referansları güçlü yetkili servis merkezlerinden yararlanmalısınız.

Sharp yetkili ocak servisi olmayan kaçak firmalardan hizmet almak ocaklarınızı büyük arızalarla baş başa bırakabilir. Gerek arıza onarım gerekse Sharp ocak bakım ihtiyaçlarınız için yetkili servislere ulaşmanız avantajlı olacaktır.

Sharp Ocak Arıza ve Bakımını Yetkili Servise Yaptırın, Güvenli Hizmet Alın!

Ocağınız çalışmıyorsa ya da gaz kaçırıyorsa, ateşleme sistemi bozulduysa ya da düğmeleri yerinden çıkıyorsa yapmanız gereken Sharp yetkili ocak servisi ile görüşmektir. Ancak Sharp servisi seçerken yetkili servis olmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.  

Ocaklarınızı Sharp yetkili ocak servisi tamir ettiğinde;

 • Sharp ocağınızı büyük arızalardan korumuş olursunuz.
 • Ocak kullanımından yüksek performans sağlarsınız.
 • Ocaklarınızın ömrünü uzatırsınız.
 • Kaliteli ve güvenilir hizmet alırsınız.
 • Olması muhtemel arızaların önüne geçersiniz.
 • Profesyonel destek alırsınız.
 • Kendinizi ve sevdiklerinizi korumuş olursunuz.
 • Enerji sarfiyatını azaltarak bütçenizi korursunuz.

Sharp yetkili ocak servisi güvencesiyle yaptırdığınız bakım ve onarım sonucunda hem sağlığınızı korumuş hem de güvenliğinizi sağlamış olmakla beraber, ciddi arızalardan da korunmuş olursunuz.

Yetkili Olmayan Servisler Ocaklarınızı Bozabilir, Unutmayın!

Sharp yetkili ocak servisi dışında kaçak servislere bakım, onarım ve montaj yaptırdığınızda ocaklarınızın büyük zarar görmesine neden olabilirsiniz. Sharp yetkili ocak servisi hizmeti almazsanız;

 • Ocağınızdaki arıza daha ciddi boyuta ulaşabilir.
 • Ocağınızın ömrü kısalır.
 • Ocağınızın performansı ve verimi düşer.
 • Can ve mal güvenliğiniz tehlikede olur.
 • Bütçenize zarar verirsiniz.
 • Sağlıklı bir ocak kullanımı yapamazsınız.
 • Sharp Ocak garantinizi kaybedebilirsiniz.

Ailenizin sağlığını ve bütçenizi düşünüyorsanız Sharp Ocak servis hizmetlerini yetkili servis olmayan firmalardan almamalısınız. Aksi halde yüksek enerji sarfiyatı ve maliyetli onarımlar sizi bekler.

Ankastre Ocak Montajını Yetkili Servise Yaptırın!

Ocağınızın verimli ve sağlıklı çalışmasını istiyorsanız ya da sık sık arızalarla karşılaşmak istemiyorsanız Sharp ocak montaj ve bakım uygulamalarını da yetkili servisinize yaptırmalısınız.

Yanlış yere ya da yanlış şekilde montajı yapılan ocaklar gaz kaçırabilir, sizi ve ailenizi tehlikeye atabilir. Dolayısıyla tüm kurulumun başarıyla yapılması ve test edilmesi için Sharp ocak servisi için yetkili firmalarla çalışmalısınız.

Sharp Ocak Servis Fiyatları – Bütçenize Uygun Hizmet!

Sharp ocak servis fiyatları; servis ekiplerinin yapacağı inceleme sonucunda ocağınızdaki arızanın şiddetine ve türüne, arıza onarımının ne kadar sürede yapılacağına, orijinal yedek parça kullanılıp kullanılmayacağına, ocak için bakım ve montaj gibi farklı servis hizmetlerinin gerekli olup olmayacağına göre belirlenmektedir.

Sharp servis fiyatları yetkili olan ve olmayan merkezlerde farklılık gösterdiği için genellikle ucuz servis firmaları tercih edilmektedir. Ancak bu durum daha büyük maddi ve manevi zararlara sebep olabilir. Fiyatı her ne olursa olsun kesinlikle Sharp yetkili ocak servisi hizmetlerinden yararlanmak gerekir.

Sharp ocak servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek servis talebinizi oluşturabilir ve teknisyenlerimizin analizleriyle beraber servis maliyetini öğrenebilirsiniz.

Sharp yetkili ocak servis merkezi olarak 25 yıllık deneyimimiz, alanında uzman teknisyenlerimiz, geniş servis ağımızla İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Ekonomik ve garantili ocak servis hizmetlerimizden yararlanın, işini uzmanına emanet edin…

[widget-132]

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır +90 (212) 440 43 00