Hizmet Sanattır. Sharp Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Sharp Yetkili Servis
İstanbul
Kartaltepe Mah. Alpay İzer Sok. No: 4/A Bakırköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Sharp servis randevusu oluşturmak için iletişim numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşarak Sharp buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, klima, ocak, fırın ve davlumbaz servis talebi oluşturabilirsiniz. Servis talebiniz alındıktan kısa süre sonra ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli incelemeleri yapacak, bakım ve onarım süreçleri hakkında bilgilendirmede bulunacaklar.

Sharp yetkili servis merkezi olarak Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Yenibosna, Şirinevler, Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Merter, Topkapı, Eyüp, Bayrampaşa, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Taksim, Osmanbey, Nişantaşı, Gayrettepe, Levent, Etiler, Şişli, Kağıthane, Halkalı, Sarıyer, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Acıbadem, Kartal, Pendik, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe semtleri başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Sharp yetkili servis merkezi olarak Sharp marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve klima gibi beyaz eşya, ankastre ve iklimlendirme aletleri için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sharp yetkili servis merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. İncirli Metrobüs ve Metro durağına 5 dakika yürüme, Marmaray ve yüksek hızlı tren durağına 10 dakika ulaşım mesafesindedir. Otobüs ve minibüs hatlarına 5 dakika uzaklıkta olan Sharp yetkili servis merkezimiz E-5 karayolu ile rahatlıkla ulaşılabilir bir konumdadır.

Servis Talep Edin

Sharp Yetkili Servisi Istanbul
Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır +90 (212) 440 43 00